Z medalami Gwizdoń i Guzik - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Różnej barwy, w tym i z najszlachetniejszego kruszcu, medale przywiozą zawodnicy Biathlonowego Ludowego Klubu Żywiec z zakończonych właśnie mistrzostw kraju seniorów w biathlonie.

Gwizdon nast

Zawody rozgrywane były od piątku do niedzieli w Dusznikach Zdroju. W sobotę Magdalena Gwizdoń z BLKS Żywiec zdobyła złoty medal w biegu sprinterskim. Był to szesnasty indywidualny triumf biathlonistki w MP. Jej klubowy kolega, Grzegorz Guzik, zajął w sobotę drugie miejsce w sprincie mężczyzn. Niedziela natomiast przyniosła srebrny medal dla Gwizdoń w biegu masowym i brązowy dla Guzika w tej samej kategorii. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę