Kupczak i Słowiok - nasi w ,,trzydziestce" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym seniorów rywalizowali dziś kombinatorzy norwescy. Dwaj zawodnicy z Beskidów znaleźli się wysoko, pozostali walczyli.

Kmbinatrzy ms

Po skokach 8 miejsce zajmował Szczepan Kupczak z Juszczyny. Wiadomo jednak było, że po południu będzie trudniej, gdyż biegi są jego słabszą stroną.

- 8 poskokach, stres dał się trochę we znaki,  myślę jednak że poradziłem sobie nieźle! Teraz tylko dorzucić trochę do kotła żeby starczyło mocy na biegu i trzeba grzać ile sił – komentował Kupczak swój start w pierwszej fazie zawodów.

Ostatecznie Szczepan Kupczak zajął na MŚ 25 miejsce, natomiast Paweł Słowiok z Wisły był 30. Pozostali Polacy uplasowali trochę niżej; Adam Cieślar z Wisły – 34, Paweł Twardosz z Gilowic – 49.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę