#MalowniczaGminaLipowa do zobaczenia na YouTube - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ruszyła akcja #MalowniczaGminaLipowa. Z tej okazji do sieci trafił wyjątkowy film, a na facebooku można pobrać nakładkę profilową.

malownicza gmina lipowa

Gmina Lipowa to jedna z niewielu gmin na Żywiecczyźnie, w której ciągle znacznie przybywa nowych mieszkańców. Czynników, które na to wpływają, jest wiele. Szereg inwestycji infrastrukturalnych, kluczowych przy podejmowaniu decyzji o ewentualnym wyborze lokalizacji do zamieszkania, takich jak np. budowa nowoczesnego przedszkola, termomodernizacja szkół, tworzenie przestrzeni rekreacyjnych, wprowadzenie nazewnictwa ulic, czy w końcu budowa własnego ujęcia z wodą o wyśmienitych parametrach. Gmina Lipowa to również Perła Beskidów, czyli Dolina Zimnika, świetne trasy na Skrzyczne, czy widoki, które na każdym robią wielkie wrażenie. W związku z tym gmina rusza z akcją #MalowniczaGminaLipowa. Z tej okazji dla mieszkańców, na facebooku czeka nakładka „Jestem z #MalowniczaGminaLipowa”. A na YouTube Gminy Lipowa pojawił się film #MalowniczaGminaLipowa, który pokazuje ją z innej perspektywy…

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę