Pierwsza familijna trasa rowerowa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skolnity w Wiśle poszerza swoją ofertę o pierwszą familijną trasę rowerową - jej otwarcie odbędzie się 7 lipca.

Wisla Skolnity

Trasa rekomendowana jest początkującym kolarzom górskim. Podstawowe umiejętności na Zielonym Zygzaku to skuteczne skręcanie i hamowanie. Niezależnie od wieku, ważne aby rowerzysta posiadał sprawny górski rower z hamulcami i amortyzatorem oraz potrafił panować nad rowerem i dostosować prędkość do umiejętności. Obowiązkowym wyposażeniem jest kask, zalecane są ochraniacze na łokcie i kolana.

4100-metrowa trasa jest poprowadzona przez las, utwardzona, posiadająca liczne zakręty z bandami jak i bez, o średnim nachyleniu około 5%. Nie posiada trudnych do przejechania przeszkód, sporadycznie występują kamienie i korzenie. Na trasie można napotkać niewielkie muldy, drobne kamyczki i drewniane mostki.

Z pompą

Oficjalne otwarcie nastąpi w  niedzielę 7 lipca br. w godzinach 10.00 - 18.00. W dniu otwarcia pierwszy wyjazd na szczyt trasy jest za darmo. Gdzie? Stacja Narciarska Skolnity, Wisła ul. Kolejowa.

Oprac. MG.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę