Ukradł kartę i płacił jak swoją - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywieccy kryminalni namierzyli i zatrzymali 20-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna ukradł saszetkę z pieniędzmi oraz kartą płatniczą. Gotówkę wydał, a kartę używał jak swoją, płacąc za zakupy. Wczoraj rozliczyli go policjanci przedstawiając mu 8 zarzutów. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Karta płatnicza

 Pod koniec maja br. mieszkańcowi Żywca skradziono saszetkę z pieniędzmi oraz kartą płatniczą. Sprawą zajęli się żywieccy kryminalni. Jak ustalili, złodziej zdążył kilkakrotnie posłużyć się nią, płacąc za drobne zakupy w różnych sklepach. Na podstawie zebranych informacji ustalili, że kradzieży dokonał 20-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj usłyszał łącznie 8 zarzutów kradzieży z włamaniem oraz kradzieży. Straty jakie wyrządził to kwota ponad 600 zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę