Wraz z TS Podbeskidzie pomóżmy zwierzakom - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czasie niedzielnego meczu piłkarskiej I ligi TS Podbeskidzie Bielsko-Biała z Sandecją Nowy Sącz prowadzona będzie zbiórka artykułów dla kotów i psów z Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej.

Pies bezdomny

W niedzielę 3 listopada na Stadionie Miejskim Podbeskidzie podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz. Kibice którzy przyjdą na to spotkanie będą mieli okazję pomóc bezdomnym zwierzętom, które oczekują na adopcję w bielskim schronisku.

Pomagać zawsze warto, ale szczególnie jest to istotne teraz, u progu zimy, która zawsze daje się we znaki bezdomnym zwierzętom. Dlatego, już tradycyjnie o tej porze roku, zwracamy się do kibiców Górali z apelem o wsparcie dla potrzebujących kotów i psów.

Organizatorzy meczu proszą o przynoszenie na mecz koców, ręczników, karmy, a także wszelkiego rodzaju smyczy, obroży i innych przedmiotów, które ułatwią działalność schroniska i poprawią warunki życia zwierząt.

Artykuły oddawać będzie można w specjalnie utworzonym punkcie na stadionie przy sektorze 14D. W zamian za oddane przedmioty wolontariusze Miejskiego Schroniska oprócz ciepłych słów podziękowań będą mieli dla Państwa zaproszenia na kolejne mecze Podbeskidzia!

Kibicuj Góralom, pomagaj bezdomnym zwierzętom!

Mecz Podbeskidzie - Sandecja odbędzie się 3 listopada o godzinie 12:40.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę