Baby na Babiej - fotorelacja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W pierwszy weekend października odbyła się kolejna edycja wyjścia na najwyższy szczyt w naszej okolicy, tym razem pod ciekawym hasłem „Baby na Babią czyli Mały Sabat 2017”. Uczestniczyły w nim, z niemniej ciekawymi akcesoriami, panie z kilku województw – nawet z Mazowsza.

tytułowa copy

 Po raz drugi Dream Team Fabryka zorganizowała spotkanie kobiet z całej Polski w Zawoi. Pretekstem do tego była rewelacyjna pogoda i chęć poznania się oraz wspólnego spędzenia czasu. Wydarzenie rozpoczęto od porannego wejścia na Królową Beskidów, które przysporzyło mnóstwo frajdy nie tylko samym uczestniczkom, ale również innym turystom, którzy tego dnia wędrowali na szlaku babiogórskim.

Po południu nie zabrakło wspólnego ogniska i dodatkowych atrakcji. Panie mimo sporego zmęczenia doskonale bawiły się podczas wspólnej zabawy integracyjnej. Był i taniec z miotłą, i rozgrzewająca zumba w wykonaniu HappyFit.
W niedzielę po wspólnym śniadaniu, uczestniczki „Sabatu" odwiedziła Lidia Olesińska z Pracowni Cacane Patchworki, aby z paniami wykonać pamiątkowe, indywidualne materiałowe torby.
Zgodnie z zapowiedzią organizatorki, wydarzenie będzie powtarzane co roku, a jego celem będzie promocja regionu. Sabat wsparła Gmina Zawoja.

 

Udostępnij

11
+11
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę