Trzej Królowie w Ostrem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Orszak Trzech Króli już po raz trzeci zawita do gminy Lipowa. Korowód zorganizowany zostanie 6 stycznia w parafii Ostre-Twardorzeczka.

korowod

Orszak zainicjował proboszcz parafii Ostre -Twardorzeczka ks. Krzysztof Gałecki. Współorganizatorem wydarzenia jest szkoła w Twardorzeczce. Uroczysta msza święta zaplanowana jest na godzinę 10.30. Wcześniej przy plebanii nastąpią powitanie Trzech Króli oraz uformowanie orszaku. Korowód przy śpiewie kolęd przejdzie do przykościelnego szałasu, a następnie do kościoła. Po mszy świętej przewidziane jest wspólne kolędowanie z zespołem regionalnym „Lipowianie”.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę