Nieletni włamywacze w rękach policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Łodygowic zatrzymali trzech 16-latków, którzy włamywali się do sklepów na terenie Gminy Lipowa. Łupem nieletnich padały głównie artykuły spożywcze, tytoniowe oraz alkohol. Straty, jakie wyrządzili, to kwota ponad 2 tys. zł. Włamywacze usłyszeli już zarzuty. Teraz materiały sprawy trafią do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o ich dalszym losie.

 Pod koniec września br. roku do dwóch sklepów znajdujących się w Gminie Lipowa miały miejsca włamania. Ze sklepów skradziono artykuły spożywcze, tytoniowe i alkoholowe na kwotę ponad 2 tys. zł. Policjanci z Łodygowic rozpoczęli poszukiwania sprawców. Wkrótce ustalili, że za włamaniami stoją trzej 16-letni mieszkańcy powiatu żywieckiego. Nieletni włamywacze zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Teraz materiały sprawy trafią do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o ich dalszym losie.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę