„Mieszkanie plus” w gminie Ujsoły! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Ujsoły przystąpiła do programu „Mieszkanie plus”. W jego ramach  w gminie ma powstać dziesięć mieszkań dla młodych rodzin wiążących swoją przyszłość z Ujsołami, których nie stać na kredyt.

Mieszkania zlokalizowane będą w budynku restauracji „Myśliwska”. Przypomnijmy, że w sprawie zagospodarowania restauracji w ubiegłym roku na terenie gminy prowadzone były ankiety. Większość mieszkańców opowiedziała się za tym, by budynek ten przeznaczyć właśnie na cele mieszkaniowe lub sportowo - rekreacyjne.  

Spotkanie w sprawie włączenie Ujsół do rządowego programu odbyło się początkiem listopada ub. r.  w Katowicach. Kilka dni później wójt gminy Tadeusz Piętka podpisał list intencyjny dotyczący tej kwestii. Zawarcie umowy zaplanowane jest na drugą połowę 2018 r., a mieszkania mają zostać oddane do użytku w 2019 r.

 

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę