Komendant odszedł na emeryturę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W bielskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, w czasie której Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej p.o. mł.insp. Krzysztof Gałuszka wraz z zastępcą mł.insp. Grzegorzem Jakubcem uroczyście pożegnali policyjnego emeryta. Na zasłużoną emeryturę przeszedł Komendant Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej mł.insp. Mirosław Kusak. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza oraz pracownicy cywilni.

Odchodzi na emeryture

 

Bielscy policjanci oraz pracownicy cywilni uroczyście pożegnali dotychczasowego szefa Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej mł.insp. Mirosława Kusaka, który po ponad 25 latach służby odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Mł.insp. Mirosław Kusak od początku pełnienia służby związany był z pionem dochodzeniowo – śledczym. W 2003 r. awansował do bielskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego, gdzie zajmował się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości narkotykowej. W roku 2006 został wiceszefem Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej, a dwa lata później objął dowodzenie w tym komisariacie. W 2015 r. został powołany na stanowisko zastępcy jednego z największych bielskich komisariatów - „trójce”, a dwa lata później awansował tam na stanowisko komendanta. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielił się z młodymi, policyjnymi adeptami.

Szef bielskiego garnizonu p.o. mł.insp. Krzysztof Gałuszka wraz z zastępcą mł.insp. Grzegorzem Jakubcem podziękowali mł.insp. Mirosławowi Kusakowi za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. Oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci, policjant usłyszał również życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło mu czasu.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę