Desant na Jeleśnię? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od kilku dni mieszkańcy zastanawiali się, z jakiego powodu wojskowe wozy  zajmują parking przy Zespole Szkół nr. 2 w Jeleśni. Znamy odpowiedź.

Woz bojowy Jelesnia

Jak udało się nam dowiedzieć, w dniach 16-20 kwietnia ćwiczenia na terenie gminy Jeleśnia odbywały pododdziały kompanii rozpoznawczej 21. Brygady Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa. Szkolili się we współpracy z firmą Maken z siedzibą na Janikowej Grapie.

W ciekawym zestawieniu

W 21. Brygadzie Strzelców Podhalańskich służy łącznie 4 tys. żołnierzy. Jednym z głównych jej zadań zadań jest przygotowanie i udział w misjach pokojowych humanitarnych i stabilizacyjnych. Od początku jej powstania żołnierze pełnili służbę w misjach w Syrii, Libanie, Bośni, Iraku i Afganistanie. Szkolili się natomiast w Norwegii w okolicach koła podbiegunowego, w Alpach francuskich, na poligonach w Niemczech, Słowacji, Ukrainie, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii i we Włoszech. No i w Jeleśni.

Udostępnij

7
+6
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę