Rezerwat jeszcze nie udrożniony. Może na maj? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nadlenictwo Jeleśnia początkiem marca zapowiedziało udrożnienie ścieżki w Rezerwacie "Grapa". Prace się przedłużają.

Grapa tyt

 O tym rezerwacie pisaliśmy TUTAJ. Na początku marca uzyskaliśmy informację, że leśnictwo Kiełbasów właśnie zaczyna prace porządkowe na tamtym obszarze, do których należeć będzie udrożnienie ścieżki nad potokiem Młynówka, w dolnej części rzerwatu. Dróżka znajduje się w pobliżu osiedli, a więc dużego skupiska ludzkiego. Mogłaby stanowić atrakcję rekreacyjną, tymczasem od wielu miesięcy zalegały na niej powalone drzewa, uniemożliwiając przejście.

Kilka dni temu otrzymaliśmy wiadomość od jednego z Czytelników, że niedrożna jest nadal, pomimo upływu blisko dwóch miesięcy. Czy są szanse na to, że sytuacja się poprawi, zapytaliśmy ponownie nadzorującego te prace Romana Cebrata z Leśnictwa Kiełbasów:

- Do tej pory działaliśmy w innej części Rezerwatu Grapa. Potwierdzam, że w planie naszych prac pozostaje udrożnienie ścieżki nad Młynówką. Będziemy to chcieli zrobić jak najszbciej, chociaż termin jest zależny też od wykonawców. Uprzątnięte będzie do końca tego miesiąca, a więc w najbliższych dniach, a w najgorzym przypadku w pierwszych dniach maja - powiedział Roman Cebrat. 

Pozostaje mieć nadzieję, że ten termin będzie ostatecznym. Panująca od wielu dni wiosenna aura sprzyja rekreacji, do której miejsc nigdy za mało. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę