Bilety na festiwal - wirtualnie, łatwo, bezpiecznie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Beskidy Music Festival coraz bliżej. Przypominamy o przedsprzedaży biletów on-line. Jak można je kupić i za ile?

Smartfon aplikacja

Wejściówki na festiwal nabyć można obecnie za pomocą aplikacji na smartfona. W związku z licznymi pytaniami wyjaśniamy, że taka formuła jest wyjściem naprzeciw nowoczesnym technologiom, z których korzysta wielu naszych czytelników oraz osób, chcących wziąć udział w festiwalu. Aplikacja umożliwia szybkie, proste i bezpieczne zarezerwowanie sobie możliwości uczestnictwa w tej imprezie. Zachęcamy więc jeszcze raz do skorzystania z tej ścieżki. Bezpłatną aplikację można pobrać TUTAJ i następnie podążać za wskazówkami. Przypomnijmy, że koszt biletów, to jedynie 15 zł za jeden dzień. Tyle zapłacisz za występ Sławomira, Macieja Maleńczuka, czy projektu Smolik // Kev Fox.

Obszerne informacje na temat imprezy znaleźć można na stronie internetowej festiwalu – http://www.beskidymusicfestival.pl/

 

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę