Biegiem po parku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu zaprasza na organizowany przez siebie Festyn z Okazji Dnia Dziecka i Rodziny. Pośród wielu atrakcji w programie znajdzie się Bieg Po Zdrowie.

Fundcja dzien dzicka

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 26 maja w godz. 10.00 – 14.00 przy ul. Witosa 3 obok Parku Habsburgów. W programie znajdą się m. in.: konkursy plastyczne, zajęcia sportowe, rodzinne grillowanie, darmowy poczęstunek dla dzieci. Wydarzenie ma charakter otwarty, a szczególnie gorąco zapraszane są osoby niepełnosprawne.

 Bieg Po Zdrowie

Chętni mogą wziąć udział w Biegu Po Zdrowie. Jego trasa wieść będzie ścieżkami Parku Żywieckiego, pętlą o długości 1 km. Wystartują zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Bieg ma charakter integracyjny, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych: niepełnosprawnych, dzieci, dorosłych, całe rodziny oraz zorganizowane grupy reprezentujące firmy, szkoły, uczelnie itp.

Zasady biegu:

- udział w biegu jest bezpłatny, jednak każdy może dorzucić swoją cegiełkę przy rejestracji,
- trasę możesz pokonać biegiem, spacerem, nordic walkingiem, na wózku inwalidzkim lub w wózku dziecięcym,
- bieg rozpocznie się o godzinie 11.00 i będzie trwał 2 godziny, 
- za każdą pokonaną pętlę dostaniesz pieczątkę na specjalnym identyfikatorze,
- każde dziecko biorące udział w biegu otrzyma dyplom, a dla najlepszych zawodników z poszczególnych kategorii przewidziane są nagrody.

Do biegu można dołączyć w każdym momencie między 11.00 a 13.00. Można go przerwać i wrócić w dowolnym czasie. Na trasie będą wolontariusze i ratownicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo startujących. Uczestnikom zapewnione będą napoje.
Mile widziane będzie, aby uczestnicy biegu zaopatrzyli się w specjalnie zaprojektowane na tę okazję koszulki. T-shirty biegowe można nabyć codziennie w siedzibie Fundacji (ul. Witosa 3, Żywiec), oraz w dniu biegu. Kolor: limonka, zieleń butelkowa, róż oraz turkus. Reprezentanci firm mogą biegać w koszulkach firmowych.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę