50 lat razem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Minęło już 50 lat od dnia ich ślubu. Za tak długi małżeński staż medale od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z rąk burmistrza Żywca otrzymało sześć par. - Dziękuję za Waszą miłość, przykład godnego życia i trud włożony w wychowanie dzieci - mówił Antoni Szlagor podczas spotkania w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żywcu.

zdjęcie

 Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczane są parom, które trwają w związku małżeńskim już od 50 lat. Wyróżnienia przyznawane są przez Prezydenta RP. W imieniu głowy państwa medale jubilatom z Żywiecczyzny wręczył burmistrz Żywca Antoni Szlagor. Uhonorowani zostali: Krystyna i Jerzy Gardaś, Krystyna i Tadeusz Jarco, Janina i Włodzimierz Gowin, Janina i Jerzy Steblik, Krystyna i Jan Białek oraz Barbara Piecuch i jej zmarły początkiem br. mąż.

Burmistrz Antoni szlagor złożył parom gratulacje i podkreślił, że ich związki powinny być przykładem dla innych małżeństw oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają złożyć małżeńską przysięgę.

 

Foto: Urząd Miejski w Żywcu

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę