Jest nowy dyrektor Powiatowego Domu Dziecka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dobiegł końca proces naboru na to stanowisko.

Dom ziecka

 Pisaliśmy wcześniej o małej liczbie chętnych. Wymogi formalne w konkursie na dyrektora Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Żywcu spełniły tylko dwie osoby. Ostatecznie na szefa placówki wybrany został Paweł Meres z Pewli Ślemieńskiej. W informacji, jaką przekazało Starostwo Powiatowe w Żywcu można przeczytać, że wybór Pawła Meresa został podyktowany faktem, że spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze i uzyskał najwyższą liczbę punktów podczas postępowania kwalifikacyjnego. 

Paweł Meres zmieni na tym stanowisku Bogusława Bogacza, który jeszcze w lutym br. został zwolniony z tego stanowiska. Z powodami zwolnienia można się zapoznać TUTAJ.

Udostępnij

7
+5
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę