Dawna komenda policji - ciekawe zdjęcia i film - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej mieści się w nowym budynku przy ul. Wapiennej 45. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po "starej" siedzibie komendy, przy ul. Rychlińskiego, który zostanie zburzony. Warto zobaczyć ciekawe zdjęcia i film.

Komendta tytulowy 2

 "Budynek byłej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej wybudowany początkowo pod hotel pracowniczy, tyle udało nam się dowiedzieć od miejskiego konserwatora zabytków. Na dzień dzisiejszy obiekt przeznaczony do rozbiórki. Na jego miejscu ma stanąć nowy parking wielopoziomowy dla gości stadionu miejskiego. W środku cele dla zatrzymanych, spacerniak, pomieszczenia na broń, pokoje przesłuchań z lustrami weneckimi, sale zebrań i wiele, wiele innych kończąc na schronie w podziemiach głównego budynku" - przekazał Pan Dariusz Pabian, dziękując jednocześnie Prezydentowi Miasta Bielska-Białej, Miejskiemu Konserwatorowi Zabytków, Wydziałowi Mienia Gminnego oraz Zakładowi Gospodarki Mieszkaniowej za umożliwienie dokumentacji. Materiały fotograficzne i filmowe autorstwa Dariusza Pabiana pochodzą ze strony FB Bunkry Bielsko i Okolice.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę