[ŻFR] Trwa konkurs "Stypendium z pasją" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Można oczywiście swoje talenty i pasje chować do szuflady, zamykać w garażu lub odkładać latami w kąt. Zachęcamy jednak, by je pokazać światu, co więcej rozwijać, uskrzydlać i aplikować o STYPENDIUM Z PASJĄ. 

Justyna 5

Stypendium dedykowane jest mieszkańcom i mieszkankom Żywiecczyzny, którzy/-re mają pomysł, jak rozwijać swoje pasje i mają min. 12 lat (nie ma górnej granicy wiekowej). Wszystkich zachęconych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i formularzem aplikacyjnym, a następnie do kontaktu z Żywiecką Fundacją Rozwoju. Stypendium z pasją obejmuje zarówno wsparcie finansowe, jak i merytoryczne (tutoring). 

Do tej pory w ramach Funduszu Stypendialnego "Żywiec z pasją", Żywiecka Fundacja Rozwoju wsparła 12 stypendystów i stypendystek. 
Finansowanie stypendiów jest możliwe dzięki wsparciu i zaangażowaniu lokalnych przedsiębiorców, którzy z produktów z pasją, część zysków przekazują na Fundusz Stypendialny: CzekoDeko, Restauracja Na Widelcu, Piekarnia Rynek, Mucca Burger, Gościniec Rajec, Miodowe Tradycje, EkoIdea i tzw. "nowy w rodzinie produktów z pasją": - Studio Fryzjerskie Casandra Barber Shop.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę