Policyjny dozór i zakazy za groźby - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Gilowic zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna groził zabójstwem swojej byłej żonie.

Policja policyjny nadzor

Policjanci z Gilowic otrzymali informację, że 44-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego grozi swojej byłej żonie zabójstwem. Jak ustalili śledczy, taka sytuacja trwała już od jakiegoś czasu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem, wydał również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zbliżania do niej. Za popełnione przestępstwo 44-latek w więzieniu może spędzić nawet 2 lata.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę