Udostępnij swoje militaria, wzbogacą piknik - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Krzyżowej niebawem odbędzie się tradycyjny Piknik Militarny. Organizatorzy postanowili poszerzyć jego program, w związku z czym mają pewną prośbę.

Militaria jelesnia

Poszukiwani są posiadacze przedmiotów i całych kolekcji, które powiększyłyby ofertę podczas pikniku.

- Mamy oczywiście swoją stałą bazę eksponatów na te cykliczne imprezy, ale chętnie ją poszerzymy. Jeśli ktoś chciałby pokazać podczas pikniku militarnego swoją kolekcję, chętnie ją dołączymy do programu wydarzenia, z szerokim opisem i komentarzem właściciela. Jesteśmy również otwarci na czyiś przyjazd swoim pojazdem militarnym z epoki. Chodzi o pojazdy i eksponaty z okresu międzywojennego i okresu II wojny światowej. Będziemy wdzięczni i z góry dziękujemy. Podczas pikniku, tradycyjnie, będą inscenizacje, atrakcje i konkursy nie tylko dla dzieci. Z dokładnym programem wstrzymujemy się jeszcze, bo może być uzależniony właśnie od skuteczności tego apelu – powiedział nam Łukasz Włoczek z Urzędu Gminy Jeleśnia.

Właściciele takich sprzętów, którzy chcieliby je włączyć do programu imprez, proszeni są o kontakt: Łukasz (tel. 605680863, mail: lwloczek@jelesnia.pl).

Szczegółowy program Pikniku Militarnego w Krzyżowej (gmina Jeleśnia), który odbędzie się 23 września, zostanie podany niebawem.

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę