[ŻFR] Stypendium z pasją - trwa nabór - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeśli masz talent, pasję i chcesz się rozwijać, iść do przodu, rozwinąć skrzydła - Program Stypendium z pasją jest dla Ciebie. Do 15 października można składać aplikacje o wsparcie w formie Stypendium z pasją.

Medrzak Stypendium z pasja

Celem programu stypendialnego „Stypendium z pasją” jest wspieranie mieszkańców Żywiecczyzny w rozwoju ich niezwykłych pasji. To miejsce dla ambitnych, zdolnych,  pełnych pasji i determinacji osób. W ramach Stypendium, Żywiecka Fundacja Rozwoju oferuje zarówno wsparcie finansowe i merytoryczne (tutoring).

Warunki, które należy spełnić, by aplikować o stypendium to przede wszystkim pasja i chęć jej rozwoju, ukończone 13 lat, zamieszkanie na terenie Żywiecczyzny i złożenie w terminie wniosku. Dokumenty konkursu stypendialnego można pobrać ze strony https://zfr.org.pl/co-robimy/zywiec-z-pasja-1.

Do tej pory Żywiecka Fundacja Rozwoju zorganizowała 3 konkursy stypendialne, wspierając 11 stypendystów/-ek.

Stypendium mieści się ramach autorskiego programu „Żywiec z pasją”, którego fundatorami są przedsiębiorcy i usługodawcy z Żywiecczyzny. Dzięki ich zaangażowaniu w sprzedaż produktów z pasją, jest możliwe wspieranie finansowo i merytorycznie zdolnych osób z Żywiecczyzny.

Produkty z pasją można nabywać w: Czeko Deko, Gościniec Rajec, Salon Fryzjerski Casandra, EkoIdea, Piekarnia Rynek, Mucca, Śliwkowa Lipowa.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę