Bielsko-Bielsko i dwie gminy - gdzie wybory w niedzielę? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Bielsku-Białej i powiecie bielskim II tura wyborów kojarzy się głównie z odpowiedzią na pytanie, kto będzie rządził miastem. W kilku gminach powiatu odbędzie się też głosowanie na wójta.

Urna wbory

Przypomnijmy, że w mieście Bielsk-Biała do II tury zakwalifikowali się: Jarosław Klimaszewski i Przemysław Drabek. Pomiędzy tą dwójką wybierać będą bielszczanie. Jak będzie w gminach powiatu?

W gminie Kozy mieszkańców i kandydatów czeka II tura wyborów wójta. W niedzielę Jacek Kaliński uzyskał 44,58% głosów, a Krzysztof Fiałkowski 40,06% poparcia. Na trzeciego kandydata Piotra Wojtusiaka, oddano 15,36% głosów.

Decyzja o nowym zarządcy zapadnie również w gminie Wilkowice. Zmierzą się: Janusz Zemanek – 47,16% poparcia w minioną niedzielę i Marek Rączka – 38,16%. Trzeci z kandydatów, Anita Błachut, otrzymała 14,69% głosów.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę