Konopie pod blokiem - niemało - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który hodował krzewy konopi indyjskich przed jednym z bloków.

Policja narkotyki

Właściciel „plantacji” został zatrzymany przez kryminalnych z Czechowic-Dziedzic. Policjanci podejrzewali, że 43-letni mieszkaniec jednego z bloków w Czechowicach-Dziedzicach może prowadzić uprawę konopi indyjskich. Nie pomylili się. Przed blokiem, w którym mieszkał, odnaleźli hodowlę krzewów konopi indyjskich, z których wytwarza się marihuanę. Policjanci zabezpieczyli prawie 250 nielegalnych krzaków. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał prokuratorskie zarzuty. Wobec zatrzymanego prokurator zastosował dozór policyjny.

Policja przypomina:


Zgodnie z art. 63 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawa konopi innych niż włókniste, podobnie jak krzewu koki i maku jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 3 a więc tak samo jak posiadanie narkotyków.
Dla popełnienia tego przestępstwa, co istotne wystarczy samo zasianie konopi. Oczywiście przestępstwem jest również pielęgnowanie zasianej wcześniej sadzonki konopi, aż do momentu zbioru.

Udostępnij

1
-4
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę