Sanatoryjna miłość? Nie tylko o niej w TVP - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W styczniu 2019 w Telewizji Polskiej pojawi się nowy program, kręcony w Ustroniu, gdzie też rozgrywać się będzie jego akcja.

Sanatorium rownica

O produkcji poinformował portal Wirtualne Media. Będzie to połączenie reality show i dokumentu. „Sanatorium miłości” będzie traktować nie tylko sprawach obyczajowych, ale i zdrowiu czy edukacji. Mają się w nim znaleźć także elementy poradnictwa. Poprowadzi go Marta Manowska. Producenci liczą na to, że program przełamie stereotypy, według jakich postrzegane są w społeczeństwie osoby, będące na emeryturze.

 Fabuła

 Jaki będzie ramowy scenariusz programu? Dwanaście osób spotka się w sanatorium Równica w Ustroniu. Przez trzy tygodnie będą zacieśniać relacje i przeżywać nowe przygody, dotyczące między innymi sfery uczuciowej. Portal Wirtualne Media podkreśla, że taka formuła, zbliżona do reality show, ma przybliżyć problem dyskryminacji osób starszych, a także pokazać „jesień życia” w barwny i ciekawy sposób.

 Po „Rolnik Szuka Żony”

 Program prowadzić będzie Marta Manowska, którą wcześniej widzowie mogli widywać w produkcji „Rolnik szuka żony”. „Sanatorium miłości”, autorski program Telewizji Polskiej, ma być zresztą emitowany w tym samym paśmie co perypetie rolników, czyli w niedzielne wieczory. Dziesięcioodcinkowy cykl ma przyciągać uwagę widzów od stycznia do marca 2019.

Udostępnij

10
+10
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę