Kasa Skoczowa dla Bielska na walkę z alkoholizmem? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samorządowcy Skoczowa uchwalili przekazanie dla Bielska-Białej środków pieniężnych. Z jakiego powodu? 

Alkoholizm

Podjęta przez Radę Miejską w Skoczowie uchwała głosi o udzieleniu pomocy finansowej w postaci dotacji celowej dla Miasta Bielska-Białej na dofinansowanie dziaalności Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej. Wysokość ustalonej pomocy, to 26,7 tys. zł. Niektó®yz mieszkańcy pytają, co jest powodem takiego wsparcia budżetu znacznie większego miasta. Dodajmy, że w naszym regionie w wiekszości przypadków gminy przewkazują Bielsku podobne pieniądze.

- W Skoczowie nie ma izby wytrzeźwień, i przez miasto Bielsko-Biała - tamtejsz placówkę tego typu realizowana jest to zadanie naszej gminyw zakresie porządku publicznego. Stąd konieczność takich rozliczeń - powiedziała Wioletta Sawicka-Ślęzak z Biura Rady Miejskiej w Skoczowie.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę