Zbiórka po dramacie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Katastrofalnie rozpoczął się 2019 rok dla jednej z rodzin w Dzięgielowie. Nad ranem doszło do pożaru w domu przy ulicy Zamkowej. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale budynek spłonął doszczętnie. Trwa akcja wsparcia.

Dziegielow zbiorka

Było tuż przed 7.00, gdy mieszkańców obiektu obudził swąd dymu, a potem sytuacja rozwijała się błyskawicznie. Ogień objął dwie kondygnacje domu wraz z dachem. Spaliło się wszystko. Na miejscu zdarzenia pracowało 12 zastępów straży pożarnej. Rodzina, która ucierpiała w pożarze, potrzebuje pomocy. Małżeństwo z synem straciło cały swój dobytek.

Dziś odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: wójt, przedstawicieli GOPS-u i poszkodowane małżeństwo. W jego wyniku na konto tej rodziny trafi pierwsza transza gminnych pieniędzy, z przeznaczeniem na zabezpieczenie podstawowych funkcji życiowych.

W dniu pożaru, przez członka rodziny, na portalu pomagam.pl została uruchomiona akcja zbierania pieniędzy na rzecz poszkodowanych. W planach jest zebranie 100 tys. zł i po upływie niespełna doby zebrano już blisko połowę tej kwoty. Akcję można wesprzeć TUTAJ.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę