Konferencja IT. Musisz wziąć udział - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tematyka "na czasie", atrakcyjne nagrody, które można zdobyć przy okazji nabywania wiedzy i praktyki. Ten piątek na ATH, dla zainteresowanych branżą IT będzie obowiązkowy. 

Screen konfa BAT

Koło Informatyczne Reset ATH, działające przy Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku-Białej już po raz dziewiąty organizuje konferencję o międzynarodowym zasięgu, pod nazwą Beskid IT Academic Day. Wydarzenie to będzie odbywać się nie gdzie indziej, jak na bielskiej ATH, przy ul. Willowej 2. Skierowane jest do uczniów szkół, studentów, ale i wszystkich pozostałych chętnych.

„ Nieustannie staramy się rozwijać nasz event, jednocześnie dbając o to, aby uczestnicy, zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, wynieśli z tego dnia ogromne pokłady wiedzy oraz motywacji do jej dalszego poszerzania. Dodatkowo dbamy o to, aby to piątkowe spotkanie było przede wszystkim mile spędzonym czasem, dlatego wzbogaciliśmy konferencję o dodatkowe atrakcje.” - takimi słowami zachęca Klub Reset do uczestnictwa w konferencji.

 Warto wziąć udział

Na uczestników konferencji, traktującej o branży IT, czekają konferencyjne giftpacki: spersonalizowany identyfikator, przewodnik po evencie, gadżety konferencyjne i inne niespodzianki. Tegoroczne spotkanie złoży się z sześciu atrakcyjnych warsztatów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Celem zajęć będzie zaprezentowanie bieżących tematów, ale też nauka poprzez praktykę. Eksperci pomogą znaleźć odpowiedzi na pytania, od czego zacząć w poszczególnych tematach, a czego unikać.W czasie konferencji BITAD 2019 będzie też możliwość zdobycia cennych nagród: konsola, Play Station 4, kamera sportowa, czytnik e-booków.Uczestnicy będą mogli wziąć również udział w grze, bazującej na skanowaniu QR Code. To także będzie sposobność do wygrania ciekawych nagród.

 Zapisy już niebawem

Konferencja odbędzie się w piątek 29 marca br. Znacznie wcześniej, bo od 8 marca będzie można się zapisywać do udziału w tej imprezie. Jeszcze wcześniej natomiast, w naszym portalu będzie można znaleźć szczegółowy program, prowadzących i sposoby rejestracji do konferencji, której patronem medialnym jest Agencja sm32 STUDIO.

 

Udostępnij

6
+5
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę