Praca w żywieckiej komendzie - wyższa pensja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Żywcu znów poszukuje pracownika na stanowisko, dookoła którego jakiś czas temu słychać było medialny szum. Rekrutacja pozwala jednak przypuszczać, że nastąpiła poprawa sytuacji w przypadku tej pracy.

Policja komisariat 2

Nie ma ostatnio szczęścia żywiecka komenda do stanowiska starszego inspektora do spraw administrowania i obsługi sieci teleinformatycznej. Około roku temu przez wiele tygodni, a może nawet miesięcy, publikowane było ogłoszenie o naborze do pracy w tym charakterze. Powodem niemożności zatrudnienia mogły być niekorzystne warunki finansowe, co zostało zauważone w komentarzach pod artykułem na naszym portalu:

„2053 brutto? To jakiś nieśmieszny żart? Ja rozumiem że oni tam potrzebują informatyka od papieru w drukarce i okazjonalnego klepania kanałów w Motoroli ale to jest już chyba jakaś gruba przesada. No chyba, że pan komendant ma już swojego kolegę do zatrudnienia tylko musi coś wystawić żeby nie było”

„chyba nawet kanałów do Motki się nie klepie, z tego co pamiętam (kiedyś zagłębiałem temat), to Ty nie klepiesz radia, tylko stwierdzasz, że coś nie działa i leci do KWP, który klepie radio, etc.. natomiast stawka.. pozostawi to bez komentarza.”

- Niestety chłopaki tyle zarabiają, żenua.”

 „Lol, za ta kasę to ciężko do sprzątania gościa znaleźć.

-bądź tu teraz resortowym informatykiem”

 „Biedronka daje więcej”

 „Nie za te pieniądze”

 „Za tysiącpińcet”

Takie pojawiały się opinie, a wymienianą w ogłoszeniu kwotą rzeczywiście było 2100 – zł brutto + dodatek z tytułu wysługi lat pracy.

 Zmiana po roku

Minął rok, a w jego czasie rozmaite podwyżki płac w sferze budżetowej, a przede wszystkim protesty mundurowych, z jesienną serią zwolnień lekarskich na czele. Po tym czasie żywiecka komenda znów poszukuje starszego inspektora do spraw administrowania i obsługi sieci teleinformatycznej. Proponowana kwota jest już znacznie wyższa, bo 2620,07 zł brutto+dodatek z tytułu wysługi lat. Aplikacje składać można do 31 lipca br. Wśród wymagań niezbędnych znajdują się: wykształcenie min. średnie teleinformatyczne, a wśród dodatkowych co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w administracji lub pracy biurowej. Szczegóły ogłoszenia i sposoby aplikowania można znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

0
-18
18
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę