Po wichurze - wstrzymania, objazdy, ZKA - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ze względu na bardzo dużą liczbę powalonych po nocnej wichurze drzew PKP PLK wydały decyzję o wstrzymaniu ruchu kolejowego na południe od Katowic. Koleje Śląskie, gdzie jest to tylko możliwe, organizują Zastępczą Komunikację Autobusową. 

Koleje slaskie nast swoje

Ze względu na drzewa powalone przez silny wiatr ruch kolejowy na odcinkach: Zebrzydowice – Czechowice-Dziedzice, Tychy – Kobiór, Pszczyna – Rybnik i Żywiec – Zwardoń jest wstrzymany. Koleje Śląskie wszędzie gdzie to możliwe organizują Zastępczą Komunikacje Autobusową, choć podobno także wiele dróg jest zablokowanych przez powalone drzewa.

Jak informuje rzecznik KŚ Magdaena Iwańska, obecnie ( 11.03 godz. 9.30) podczas kursów pociągów z Katowic w kierunku Bielska-Białej i Zwardonia funkcjonuje komunikacja zastępcza na odcinkach Tychy – Pszczyna raz Żywiec – Zwardoń. Może to powodować opóźnienia w czasie przejazdu pociągów.

Na linii S6 od Wisły Głębce do Chybia zastępcza komunikacja autobusowa. Pociągi z Katowic do Cieszyna i Wisły pojadą drogą okrężną przez Oświęcim.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę