Dachy rwało - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nocna wichura w powiecie cieszyńskim, w kilku miejscach dosłownie pozbawiła mieszkańców dachu nad głową.

Badnice

Wiatr zerwał pokrycie z budynku mieszkalnego w Bładnicach pod Skoczowem, a zerwany dach uszkodził sąsiadujący budynek mieszkalny. Dodatkowo uszkodzone zostały również 3 samochody osobowe. Zerwane pokrycie dachowe zostało zabezpieczone przez jednostkę OSP w Skoczowie. Komisja składająca się z pracownika OPS, głównego specjalisty Wydziału Inwestycji i Rozwoju oraz Naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich i Obronnych oszacowała straty w celu wystąpienia do Wojewody Śląskiego o środki finansowe na pokrycie strat.

Dach został zerwany też w jednym z domów w Koniakowie Gronik. Ochotniczą Straż Pożarną Koniaków Centrum zadysponowano trzema zastępami do jego zabezpieczenia]Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przykrycia plandeką zerwanego poszycia. Zakończono je o godz 5:15.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę