Gazyfikacja gminy Łękawica - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obecny etap obejmuje obszar: od Zespołu Szkół w Łękawicy do ul. Pańskiej (apteka Nostra). 

Gazyfikacja

Jak przekazał Urząd Gminy Łękawica Polska Spółka Gazownictwa  rozpoczyna realizację inwestycji dotyczącej rozbudowy sieci gazowej w sołectwie Łękawica – obszar: od Zespołu Szkół w Łękawicy do ul. Pańskiej (apteka Nostra). W najbliższym czasie  ma zostać wybrany  Wykonawca na sporządzenie dokumentacji projektowej. Z otrzymanych informacji od Polskiej Spółki Gazownictwa  wynika, iż przewidywany termin zakończenia inwestycji to październik 2021 r.

- Wszyscy zainteresowani podłączeniem budynków do sieci gazowej mogą występować do Polskiej Spółki Gazownictwa z wnioskami o określenie warunków przyłączenia, które można pobrać ze strony internetowej www.psgaz.pl. Najbliższy punkt obsługi klienta:  Żywiec ul. Tetmajera 89 b, tel. 33 813 76 42 - informuje wójt Łękawicy Tadeusz Tomiczek.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę