Bezpiecznie i z emocjami - BITAD 2019 już w piątek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konferencja Beskid It Academic Day 2019 już w piątek. Szeroko opisywaliśmy to wydarzenie wcześniej, teraz prezentujemy garść wieści z ostatniej chwili. Chwili tuż przed rozpoczęciem imprezy.

BITAD smycze

Do Koła Restet ATH dołączyło Koło Naukowe Defibrylator przy Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, by razem stworzyć punkt, w którym będzie można otrzymać pomoc medyczną, w przypadku ewentualnej potrzeby, która – jak wszyscy mają nadzieję – nie nastąpi.

„Wiemy, że ten ogrom nagród, aura wspaniałych Prelegentów i te wszystkie wspaniałości ze strony naszych Sponsorów, mogą Was przyprawić o zawrót głowy. I dlatego  stworzymy dla Was punkt w którym będzie można otrzymać stosowną pomoc” - w taki nieco żartobliwy sposób organizatorzy uzasadniają ten ruch.

W piątek uczestnicy konferencji będą mogli też wziąć udział w grze Fifa19. Zmagania turniejowe będą się odbywały na konsoli PlayStation 4 oraz grze FIFA 19. Może to być ciekawe widowisko. Jeśli ktoś z uczestników konferencji chce w niej wziąć czynny udział, można jeszcze złożyć akces. Regulamin i formularz zapisowy znajdziecie TUTAJ.

Przypominamy, że konferencja BITAD 2019 , nad którą patronat medialny objęła agencja sm32 STUDIO, rozpoczyna się jutro (piątek 29 marca) od godz. 8.00.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę