Będą poręcze w przejściu podziemnym! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po tym, kiedy zwróciliśmy uwagę na opłakany stan kwietnika i dawnej fontanny przed budynkiem Sądu Rejonowego, mogliśmy się nieco później dzielić pozytwną wieścią, iż został wstępnie zrewitalizowany. Teraz dotarła do nas wiadomość o kolejnych działaniach władz miasta względem zauważalnych mankamentów lokalnej infrastruktury.

Przejście podziemne

Niedawno pisaliśmy o tym, że zauważalny jest i kłopotliwy, szczególnie dla starszych osób, brak poręczy przy schodach do przejścia podziemnego pod ul. Dworcową. Dotarła do nas odpowiedź na burmistrza Antoniego Szlagora, będąca odpowiedzią na pismo w tej sprawie poseł Małgorzaty Pepek. Wynika z niej, że problem został przez miasto zauważony i  poręcze będą zamontowane do końca sierpnia. Podczas kompleksowej modernizacji sygnalizacji świetlnej mają być natomiast zainstalowane sygnalizacje dźwiękowe dla osób starszych i niedowidzących. Tutaj terminu nie podano.

Udostępnij

6
+4
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę