Osoby na dachu - nie wolno - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyńska Straż Miejska ostrzega przed zagrażającym bezpieczeństwu zachowaniem, które jednocześnie może za sobą pociągnąć skutki prawne.

dach1

 W czwartek 9 maja 2019r. około godz. 02.10 dyżurny systemu monitoringu wizyjnego, zauważył osoby na dachu opuszczonej drukarni przy ul. Pokoju w Cieszynie. Budynek jest w złym stanie technicznym i jest oznakowany tablicami ostrzegającymi o zakazie wstępu. Wysłani na miejsce strażnicy znaleźli na terenie obiektu dwie osoby. Po ustaleniu tożsamości i powodu ich obecności w budynku, młodzi ludzie zostali zwolnieni do domu. W sprawie będą prowadzone dalsze czynności.

"Przebywanie w opuszczonych budynkach może powodować zagrożenie dla życia i zdrowia ludzkiego! Dodatkowo, w przypadku braku zgody właściciela, można mówić również o odpowiedzialności prawnej." - głosi komunikat Straży Miejska w Cieszynie, zamieszczony na jej stronie internetowej.  

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę