Tegoroczne Dni Bielska-Białej. Program i... utrudnienia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tradycyjnie w czerwcu Bielsko-Biała obchodzi swoje święto. W tym roku Dni Bielska-Białej zostaną zainaugurowane 14 czerwca na placu Bolesława Chrobrego.

Shaggy

Uroczyste otwarcie Dni Bielska-Białej zaplanowano 14 czerwca wieczorem na placu przed Ratuszem. O godz. 19.45 nastąpi losowanie nagród w loterii Rozlicz PIT w Bielsku-Białej. Shaggy - artysta, na którego pojawienie się szczególnie czeka publiczność, wystąpi na pl. Ratuszowym o godz. 21.00. O godz. 22.40 pierwszy wieczór Dni Bielska-Białej zakończy widowisko laserowe.

Piknik familijny z Kogutem Rubinem, zespołem My3 i Sylwią Przybysz odbędzie się 15 czerwca o godz. 16.00 w Parku Słowackiego.

Finał Dni Bielska-Białej zaplanowano 16 czerwca o godz. 18.00 na terenie obok hali pod Dębowcem. Wystąpią tam Hyży i Natalia Szroeder.


Ważne - będą zamknięte ulice


W związku z organizacją Dni Bielska-Białej, wystąpią zamknięcia dla ruchu :

-  pl. Ratuszowego od dnia 11 czerwca 2019 r. od godz. 16.00 do dnia 14 czerwca 2019 r. do godz. 24.00;

- parkingu nad rzeką Białą przy ul. Romana Dmowskiego od dnia 13 czerwca 2019 r. od godz. 17.30 do dnia 14 czerwca 2019 r. do godz. 24.00;

- ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego (odcinek od ul. Romana Dmowskiego do ul. Wzgórze) w dniu 14 czerwca 2019 r. w godz. 20.00 - 23.15;

- ul. Młodzieżowej na odcinku od al. Armii Krajowej w kierunku hali widowiskowo-sportowej oraz ul. Bliskiej w dniu 16 czerwca 2019 r. w godz. 16.00 - 21.30.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę