Chłodząca woda, kurtyny? Rynek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach z wysoką temperaturą powietrza wiele miast instaluje tzw. kurtyny wodne, przy których można się schłodzić? A w Żywcu?

Rynek kurtyna 2

 Kurtyny uruchomiono między innymi w Bielsku-Białej nieopodal budynku Urzędu Miejskiego. Jest to oczywiście duże miasto, więc i taki ruch bardziej oczywisty. Jak potwierdził rzecznik prasowy żywieckiego Ratusza Mariusz Hujdus, w Żywcu, podobnie jak w ubiegłych latach, w centrum miasta schładzać się  można przy bocznej fontannie na Rynku. Nie jest dopuszczone natomiast korzystanie z jej wody dla celów spożywczych. Niezgodne z prawem jest natomiast do fontanny głównej, z figurką św. Floriana. Władze miejskie nie przewidują też uruchamiania dodatkowych tego typu punktów. 

Udostępnij

0
-4
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę