[VIDEO] Ryś pod Babią Górą, w fotopułapce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uchwyciła go kamera ukryta w Babiogórskim Parku Narodowym.

Rys pod Babia

""Ryszard ty draniu";) czy nie mogłeś przejść trochę bliżej" - komentują pracownicy BPN na stronie społecznościowej zaznaczając, że nagranie pochodzi z lipca tego roku, natomiast data na filmiku jest źle ustawiona.

Jak powiedziała naszemu portalowi prezes Stowarzyszenia dla Natury „Wilk” Sabina Pierużek – Nowak przy okazji jednego z wcześniejszych artykułów o tych zwierzętach, to stworzenia płochliwe i skryte, gdyby nie fotopułapki, byłoby nam trudno stwierdzić, że w ogóle tutaj występują. Turyści jednak prawdopodobnie miewają  to szczęście, w internetowych komentarzach przyznając, że widują rysie.

Poniżej znajduje się filmik, który opublikował Babiogórski Park Narodowy, z zarejestrowanym spokojnym przejściem "Ryszarda".

Udostępnij

8
+8
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę