Wyciągnęli go bez spodni z rzeczki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Historia zarówno zatrważająca jak i zabawna. Czym musi zajmować się Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach w późnych godzinach?

strazmiejska

W lipcowy czwartek, około godz. 22:35, dyżurny straży miejskiej wysłał pilnie patrol w rejon skrzyżowania ulicy H. Kotulińskiego z ulicą Mazańcowicką, gdzie według zgłoszenia ktoś miał wołać o pomoc. Co funkcjonariusze zobaczyli na miejscu?

“Po chwili strażnicy w korycie potoku zauważyli mężczyznę leżącego w pozycji wygiętej na plecach. Poszkodowany znajdował się częściowo na brzegu koryta z opuszczonymi spodniami zaplątanymi w pobliskie krzaki.” - relacjonują na swojej stronie internetowej.

Ale najpierw chwila rozmowy…

“Do czasu przybycia odpowiednich służb strażnicy cały czas zabezpieczali mężczyznę przed możliwym dalszym ześlizgnięciem się do potoku i prowadzili z nim rozmowę.”

Miłą konwersację uniemożliwił jednak fakt, że mężczyzna nie tylko dalej leżał w potoku, ale również był pod wpływem alkoholu. Został później przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego, gdyż skarżył się na ból głowy. Pytanie, czy od wypadku, czy od napojów wysokoprocentowych.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę