Śmierć w pożarze - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piątek 04 czerwca 2021 r. był dla żywieckich strażaków bardzo pracowity. Niestety przyniósł też tragiczny skutek pożaru.

garaz

Po pożarze, który wybuchł około godz. 17:45 w Żywcu przy ul. Browarnej, strażacy odnaleźli nadpalone ciało w samochodzie osobowym, który znajdował się garażu budynku mieszkalnego. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żywcu do tego pożaru zadysponował 4 zastępy z PSP (12 funkcjonariuszy) oraz zastępy z OSP Żywiec-Oczków, OSP Żywiec-Sporysz oraz OSP Żywiec-Moszczanica (18 druhów). Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody na palące się pomieszczenia budynku oraz pomocy Policji i Prokuratury prowadzących czynności ustalające przyczyny powstania tego pożaru.

Równocześnie w Żywcu na ulicy Południowej doszło do pożaru samochodu osobowego. Do tego zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z OSP Łodygowice, OSP Pietrzykowice oraz OSP Lipowa. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądów wody i piany na palący się samochód. W pożarze tym nikt nie ucierpiał. 

Tuż przed godziną 20:00 doszło do wypadku komunikacyjnego na drodze ekspresowej S1 na wysokości miejscowości Wieprz. Do zdarzenia tego zadysponowano 3 zastępy z PSP oraz 2 zastępy z OSP. W wyniku kolizji jedną z poszkodowanych osób strażacy musieli uwalniać za pomocą narzędzi hydraulicznych, a pozostałe 5 osób w tym 2 dzieci z lekkimi obrażeniami opuścili pojazdy o własnych siłach. Wszystkie poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitali przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. Interwencja trwała blisko 3 godziny. 

Udostępnij

0
-4
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę