Nowy Zastępca Komendanta Miejskiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Młodszy inspektor Dariusz Zajda dotychczasowy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju, wczoraj został delegowany do pełnienia obowiązków Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej. 

37-576659

Wczoraj w siedzibie śląskiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył pełnienie obowiązków służbowych z dniem 1 września 2019 r. na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariuszowi Zajda, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego w Jastrzębiu Zdroju.

W uroczystości uczestniczył Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk.

 

Z Jastrzębia Zdroju do Bielska-Białej

Mł.insp. Dariusz Zajda pełni służbę w Policji od 1995 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od początku swojej służby związany był z Komendą Miejską Policji w Rybniku. Służbę rozpoczynał na stanowiskach wykonawczych: w wydziale dochodzeniowo-śledczym oraz prewencji w ogniwie interwencyjnym. W 2007 został kierownikiem referatu patrolowo-interwencyjnego, a od 2012 awansował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Prewencji rybnickiej komendy. W dniu 01.09.2017 r. awansował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju. Z dniem 1 września br. został delegowany do pełnienia obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę