Jemu nie wszystko jedno - spotkanie z Budzyńskim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawie będzie można zakończyć "majowkę" w Rychwałdzie.

Budzynski

Tamtejsza Fundacja Rodzina w Służbie Człowieka zaprasza na spotkanie z Tomaszem Budzyńskim, które odbędzie się w niedzielę 6 maja o godz. 18.00 w Franciszkańskim Domu Formacyjno-Edukacyjnym. Impreza odbędzie się pod hasłem: "Mężczyzna, któremu nie wszysto jedno. Opowiadam dzisiaj o miłości".

Tomasz Budzyński (ur. 1962) - jest przede wszystkim wokalistą rockowym, poetą i fotografem. Na początku drogi twórczej kojarzony był głównie z zespolami punkowymi: Siekiera i Armia. W dalszych etapach jego droga twórcza była bardzo bogata w różnorodne meandry i przystanki. Obok 2Tm2,3 występował też z Mikołajem Trzaską interpretując Rimbauda. Wydawał tez poezję, maluje obrazy. Od dawna ważnym elementem jego twórczości sąkwestie religii i duchowości. Jak można przezytać w głoszeniu: "uwolniony przez Chrystusa, nawrócony przez miłość."

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę