Wieczorne poszukiwania w Istebnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj wieczorem ratownicy z Grupy Beskidzkiej GOPR otrzymali zawiadomienie z Komisariatu Policji w Wiśle o zaginięciu kobiety w Istebnej. 

Nocne poszukiwania w IStebnej

Z wywiadu przeprowadzonego z rodziną wynikało, że osoba poszukiwana od ponad dwóch lat leczy się na demencję starczą, ma problemy z pamięcią, nie rozpoznaje osób bliskich. Kobieta ok. 17:00 wyszła z domu w nieznanym kierunku.
"Dyżurny w Centrali skierował SMS ratunkowy do Ratowników SO Cieszyn w celu mobilizacji i zorganizowania wyprawy. O 20:30 pod dom zaginionej przyjechali pierwsi ratownicy i rozpoczęli przeszukiwanie najbliższej okolicy. Chwilę później na miejsce dotarł ratownik planista, którego rolą było zorganizowanie dalszych poszukiwań. Od 20:50 do 21:55 trwały działania Ratowników w terenie: sprawdzanie linii terenowych, potoków, dróg.
W poszukiwania od początku była zaangażowana także rodzina, znajomi oraz Ochotnicza Straż Pożarna i Policja.
O 21:55 sąsiedzi odnaleźli kobietę ok. 500 m od miejsca zamieszkania. Ratownicy GOPR zabezpieczyli poszkodowaną termicznie oraz przetransportowali quadem z przyczepą do miejsca przekazania Zespołowi Ratownictwa Medycznego." - relacjonują beskidzcy GOPR-owcy.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę