Pożar samochodu na stacji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zaparkowany na stacji paliw w Żywcu fiat punto zapalił się na skutek zwarcia instalacji elektrycznej. Na szczęście właściciel pojazdu nie przebywał wtedy w samochodzie.

driving-343056 960 720

Jak informuje Mirosława Piątek, rzeczniczka żywieckiej policji do zdarzenia doszło w sobotę, 15 lipca o godzinie 14.30 na stacji paliw BP na alei Piłsudskiego. Samochód zaczął płonąć. Na miejscu zjawili się strażacy, którzy ugasili pożar i przekazali samochód właścicielowi. Okazało się, że przyczyną zapalenia pojazdu było zwarcie elektrycznej instalacji. - Nie stwierdzono udziału osób trzecich w tym zdarzeniu - podkreśla rzeczniczka.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę