Stypendium z Pasją - ostatni dzień aplikowania - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś (11 października 2019) mija termin aplikowania w konkursie dedykowanym Żywiecczyźnie, a konkretnie osobom indywidualnym, chcącym rozwijać swój talent.

zdobadz stypendium z pasja

Do rozwoju pasji, talentów trzeba wiele determinacji, odwagi, ale również wsparcia finansowego, merytorycznego.

Żywiecka Fundacja Rozwoju zachęca do aplikowania w konkursie stypendialnym dla mieszkanek/mieszkańców Żywiecczyzny.

Celem programu “Stypendium z pasją” jest wspieranie ludzi z Żywiecczyzny w rozwoju ich zamiłowań. Szansę na wsparcie ma każdy - fundacja nie faworyzuje żadnych konkretnych typów zainteresowań. Wymogi regulaminowe to: przede wszystkim PASJA, którą ma się zamiar, chęć rozwijać, ukończone 13 lat, zamieszkanie na terenie Żywiecczyzny.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kwestionariusz dostępny na stronie https://zfr.org.pl w zakładce “Żywiec z pasją” i wysłać pocztą na adres fundacji. Czas aplikowania mija 11 października 2019 roku, czyli to przysłowiowy „ostatni dzwonek”, by zgłosić się do Konkursu.

"Zachęcamy do dzielenia się swoim talentami i odwiedzania miejsc z pasją. Do tej pory ze stypendium skorzystało 14 osób. Wspieranie zdolnych osób z Żywiecczyzny nie było by możliwe, gdyby nie przedsiębiorcy z Żywiecczyzny, którzy z Produktów z pasją część dochodu przekazują na stypendia: Restauracja Gościniec Rajec, Restauracja Mucca, Piekarnia Rynek, Czekodeko, Git Studio Reklamy, Sklep EkoIdea, Miodowe Tradycje. Polecamy i zachęcamy do #KupujWspieraj Żywiec z pasją." - informuje Żywiecka Fundacja Rozwoju.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę