Przewóz choinki i apel - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już niedługo w miastach staną choinki. W Skoczowie ten fakt jest o tyle bliski, że drzewo będzie w najbliższym czasie przywożone do miasta, w związku z czym tamtejszy Miejski Zarząd Dróg ma apel do mieszkańców.

skoczow choinka

"W związku z przewozem świątecznej choinki na Rynek, w nocy z czwartku na piątek (28/29 listopada 2019 r.), prosimy o nieparkowanie samochodów na ulicy Cieszyńskiej (na odcinku od Rynku do parkingu na Małym Rynku). Pozostawienie samochodu na parkingu grozi jego uszkodzeniem, a w ostateczności bardzo wczesną pobudką właściciela, dlatego zachęcamy do skorzystania z innych parkingów. Za utrudnienia przepraszamy‼️" - informuje skoczowski MZD.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę