Wybrano sekretarza gminy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o konkursie na sekretarza gminy, jaki ogłosił końcem października Urząd Gminy Rajcza. Jak dalej sprawa się potoczyła?

Motyka

Zastanawiające było to, że nabór mówił nie o pełnym wymiarze, a o 1/8 etatu. Nasi czytelnicy w komentarzach zwrócili też uwagę na dziwny według nich wymóg znajomości struktury urzędu. Urząd Gminy Rajcza nie przekazał informacji o ewentualnym wyniku konkursu. Portal Beskidzka24 natomiast podał, że od minionego poniedziałku (2 grudnia) sekretarzem jest obecny wicewójt Jerzy Motyka. W przeszłości był on Przewodniczącym Radny Gminy Rajcza, wicewójtem był również za kadencji Kazimierza Fujaka. Motyka zgłosił się do konkursu i na jego podstawie został wybrany. Od grudnia Jerzy Motyka zatrudniony będzie jako wicewójt na 7/8 etatu oaz w charakterze sekretarza na 1/8 etatu, jak w konkursie.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę