Kolejny dzień poszukiwań - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

We wtorek służby ponownie przeszukiwały teren Jeziora Międzybrodzkiego w poszukiwaniu zaginionego Huberta z Pisarzowic.

Straz miedzybrodzie

 24-latek wyszedł z domu 10 grudnia 2019 roku około 18.00 i dotąd nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Policja przekazała informację, że może poruszać się samochodem marki Skoda Fabia koloru szarego. To właśnie auto zostało odnalezione przy Jeziorze Międzybrodzkim. Od soboty strażacy ochotnicy i płetwonurkowie przeszukują okolicę.

"Kolejny dzień poszukiwań zaginionego Huberta. Na miejsce zostaliśmy zadysponowani zastępem 709s33 z łodzią. Naszym zadaniem było sprawdzenie terenu jeziora międzybrodzkiego pod kątem ewentualnego znajdowania się tam zaginionego. Działaliśmy wspólnie z jrg Żywiec. W trakcie działań nie stwierdziliśmy obecności poszukiwanego." - informują druhowie z OSP Międzybrodzie Żywieckie.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę