Ferie z mundurem? Dni otwarte batalionu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dla najmłodszych uczestników przewidziany jest między innymi tor komandosa, dla starszych pokaz sprzętu.

Dowódca 18 batalionu powietrznodesantowego ppłk. Rafał Kowalski zaprasza na Dzień Otwartych Koszar, który odbędzie się w dniu 20 stycznia br. w godzinach 10.00-14.00.W programie: pokazy sprzętu będącego na wyposażeniu batalionu oraz zwiedzanie Sali Tradycji. Dla najmłodszych uczestników przewidziany jest tor komandosa, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na ściance wspinaczkowej.

Od żołnierzy i przedstawicieli Terenowych Organów Administracji Wojskowej będzie można dowiedzieć się kto i w jaki sposób może zostać żołnierzem. Wejście do koszar odbywać się będzie od ul. Leszczyńskiej w Bielsku-Białej.
"Informujemy, że wjazd na teren Jednostki nie będzie możliwy." - głosi komunikat jednostki.

Przypomnijmy, że żołnierze 13 batalionu uczestniczyli już w miniony piątek w Istebnej w pokazach, w ramach akcji "Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej", a do Trójwsi przyjechał wtedy minister obrony Mariusz Błaszczak

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę