Gmina Skoczów z problemem odpadów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ostatnich dniach znaleziono dwa składowiska porzuconych odpadów. Oprócz neutralnych ścinek materiałów krawieckich były też odpady potencjalnie niebezpieczne. 

Skoczow odpady

 "Na podstawie ustaleń straży miejskiej, policji oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Skoczowie potwierdzamy ze w Wiślicy i w Kiczycach doszło do porzucenia odpadów. Skoczowska straż miejska i policja weryfikuje informacje i ustala sprawców. Odpady pozostawione w Wiślicy są prawdopodobnie odpadami niebezpiecznymi, dlatego niezwłocznie zostały zabezpieczone przez Miejski Zarząd Dróg odpowiednimi tablicami i ogrodzeniem. Teren jest objęty całodobową obserwacją policji i Straży Miejskiej w Skoczowie." informuje Urząd Miasta Skoczowa.

W Kiczycach porzucone zostały ścinki z materiałów – to nie jest odpad niebezpieczny lecz również w tym przypadku służby ustalają sprawców tego zdarzenia. W chwili obecnej weryfikowane są nagrania z monitoringu w całej okolicy.

"W ostatnim czasie doniesienia o pozostawionych w ustronnych miejscach odpadach docierają do nas z całego regionu, dlatego zwracamy się ze specjalną prośbą do mieszkańców naszej gminy. Prosimy o kontakt, jeżeli zauważą Państwo sytuacje, które mogą wyglądać na kolejną próbę podrzucania odpadów. Wzmagamy obserwacje, ale nie możemy być wszędzie, wiec każda informacja może być bardzo istotna.
Podajemy nr tel. Straży Miejskiej w Skoczowie: 33 853 32 36." - można przeczytać dalej w komunikacie skoczowskiego Ratusza.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę